Rewelacyjne miejsce na wyjścia z psem Yorkshire Terrier w Wołominie

Planujesz pospacerować z psem York w Wołominie, weź pod uwagę na pewno Park Imienia Sebastiana Jankowskiego 69. Można tu w ciszy klapnąć i odetchnąć od hałasu panującego na co dzień w mieście. Człowiek jak i pies, by żyć nie może się obejść bez czystego tlenu, z tego powodu należałoby zaczerpnąć z zielonej przestrzeni, którą oferuje to miejsce. Miejsce to jest urokliwe tak samo o świcie jak i wieczorem, a zmieniające się pory roku dodatkowo nadają mu własny wyjątkowy klimat. Pies z pewnością polubi to miejsce, zawsze można napotkać tu bratnią duszę do zabawy oraz odkrywać krzewy i drzewa o niespotykanych zapachach i kształtach.

Pamiętaj o tych regułach spędzając czas w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego pieska mają aktualną datę.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma dedykowanego obszaru dla psów, pamiętaj, że czworonogi przyjaciel powinien być na smyczy.
  7. Psa nie wolno pozostawiać bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne oddzielaj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pupila, wykorzystaj nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Wołominie

Miejski park to zaprojektowany zielony teren służący do rekreacji, odpoczynku i edukacji w środku miasta, publicznie dostępny dla mieszkańców. Również przez to, że parki przyciągają mieszkańców generują lepsze możliwości zatrudnienia i wzmacniają lokalną ekonomię. Miejski park bywa często odwiedzanym punktem każdego miasta. Jeśli jesteś fanem biegania pośród zieleni, powinieneś rozważyć to miejsce planując twoją następną drogę do przebiegnięcia. Sprawdź koniecznie tą zieloną przestrzeń przebywając z psem York w woj. Mazowieckim.

Adres parku: Stanisława Moniuszki, Centrum, Wołomin, gmina Wołomin, powiat wołomiński, województwo mazowieckie, 05-200, Polska

Dodaj komentarz