Odpowiedni teren do zabawy z psem Yorkshire Terrier w Brodnicy

Chciałbyś poszkolić psa York w Brodnicy, weź pod uwagę na pewno Park Jana Pawła II. Jest to doskonałe miejsce na przejażdżkę na deskorolce, rowerem czy na rolkach w zależności co kto lubi. Park jest wprost idealnym punktem, by zacząć socjalizację młodego psa z racji, że w tym obszarze łatwo o spotkanie z innymi psami wędrującymi z właścicielami. Lato to zdecydowanie najpozytywniejsza pora roku, kiedy można odwiedzić ten park, aby nacieszyć się spacerami i odpoczynkiem wśród obfitej zieleni. Twój pies chętnie powróci w to miejsce mając w pamięci to, że przeżyte tu chwile zawsze są pełne wrażeń i radości.

Będąc w parku z psem pamiętaj o paru regułach:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać po postronnych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Gdy nie ma wygospodarowanego wybiegu dla psów, nie zapomnij, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, zakup nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego pupila.

Park miejski w Brodnicy

Park miejski to otwarta zielona przestrzeń udostępniona ogółowi mieszkańców, przeznaczona do społecznej integracji i edukacji, a także będąca również miejscem familijnej rekreacji i zabawy. Poza tym ogranicza bezprawie oraz podnosi zaangażowanie społeczności. Znajdziemy tu trochę superowych miejsc z ławkami, można posiedzieć, spowolnić czas na chwilę i wyciszyć się w kojącej miejskiej zieleni. Ciche, piękne i zadbane miejsce dla spacerowiczów w każdym wieku, chcących odpocząć i zachwycać się pięknem natury. Przebywając razem z psem York w woj. Kujawsko-Pomorskim udaj się do tego miejsca.

Adres parku: Henryka Sienkiewicza, Gdynia, Michałowo, Brodnica, powiat brodnicki, województwo kujawsko-pomorskie, 87-300, Polska

Dodaj komentarz