Idealny teren na spacery z psem Yorkshire Terrier w Garwolinie

Zamierzasz wybiegać psa York w Garwolinie, koniecznie odwiedź Park Miejski. Jest tu dużo do zrobienia i zobaczenia, że ​​można spędzać przyjemnie całe dnie na beztroskim relaksie pod gołym niebem. Chcąc dokonać socjalizacji szczeniaka, fajnym obszarem do tego jest park, gdzie planowo przyzwyczaimy pupila do otoczenia. Lato to najpozytywniejsza pora roku, podczas której można korzystać z parku, aby delektować się odpoczynkiem i spacerami pośród obfitej roślinności. Pies bezapelacyjnie polubi to miejsce, zazwyczaj łatwo tu napotkać tu bratnią duszę do zabawy, lub odkrywać krzewy i drzewa o nietypowych zapachach i kształtach.

Nie zapomnij o tych normach będąc w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po postronnych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Kiedy nie ma wygospodarowanego obszaru dla psa, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie należy pozostawiać bez dozoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zakup identyfikator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Garwolinie

Park miejski z definicji to uporządkowany publicznie dostępny, miejski obszar zieleni spełniający funkcje rekreacyjne i wypoczynkowe, a nierzadko także sportowe itp. Co ważne zwiększa również odporność miast, a także niweluje następstwa pewnych negatywnych żywiołów takich jak susza czy powódź. Nader przyjemny park na terenie miasta, który oferuje ławki, zieleń, alejki, a także kapitalne trasy na przechadzkę z psem czy też na relaks w miejskim zgiełku. Obszar ten daje możliwość osobom bez względu na wiek spędzenie czasu na fizycznych aktywnościach takich jak gimnastyka czy fitness. Fajnie jest znaleźć parę chwil i odwiedzając z psem York woj. Mazowieckie poprzebywać w tym miejscu.

Adres parku: Czyszków, Garwolin, powiat garwoliński, województwo mazowieckie, 08-400, Polska

Dodaj komentarz