Dobra strefa do socjalizacji Yorkshire Terrier w Nowym Dworze Mazowieckim

Masz w planach iść na spacer z psem York w Nowym Dworze Mazowieckim, obowiązkowo odwiedź Park Trzech Kultur. Jest to idealne miejsce na przejażdżkę na rolkach, deskorolce czy rowerem w zależności co kto preferuje. Pies jak i człowiek do życia nie może się obejść bez świeżego tlenu, z tego powodu należałoby zaczerpnąć z zielonej przestrzeni, którą oferuje to miejsce. Aby skorzystać z uroków parku i podziwiać żywą, soczystą zieleń rewelacyjną chwilą roku będzie lato, a także wiosna. Pies bezapelacyjnie polubi to miejsce, zazwyczaj łatwo tu spotkać tu bratnią duszę do zabawy oraz obwąchiwać drzewa i krzewy o nietypowych zapachach i kształtach.

Będąc w parku z psem pamiętaj o kilku regułach:

  1. Za każdym razem sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po postronnych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila są aktualne.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Gdy nie ma odpowiedniego obiektu dla psa, nie zapomnij, że pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie wolno pozostawiać bez dozoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne dystansuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

Park miejski można zdefiniować jako publicznie dostępny obszar naturalistyczny w środowisku miejskim służący rekreacji i wypoczynku. Dodatkowo tworzy odpowiednie warunki do realizowania aktywnego wypoczynku, co przekłada się bezpośrednio na stan naszego zdrowia. W kierunku parków miejskich co roku przybywa pokaźna grupa mieszkańców, którzy chcą skorzystać z zielonej przestrzeni przeznaczonej do odpoczynku. Ciche, piękne i zadbane miejsce dla spacerowiczów niezależnie od wieku, chcących zrelaksować się i podziwiać naturę. Dla psa York w woj. Mazowieckim znajdziemy dużo ciekawych miejscówek dla psów, które warto je zwiedzić.

Adres parku: Al. Polska – Jaworowa, Modlin Twierdza, Nowy Dwór Mazowiecki, powiat nowodworski, województwo mazowieckie, 05-160, Polska

Dodaj komentarz