Atrakcyjne miejsce do zabawy z psem Yorkshire Terrier w Krapkowicach

Masz w planach potrenować psa York w Krapkowicach, weź pod uwagę na pewno Park Rekreacyjny. To miejsce, które dosłownie daje powiew świeżego powietrza od zgiełku ulicy, w którym możemy zrelaksować się. Pies jak i człowiek do życia nie może się obejść bez świeżego powietrza, z tego powodu należałoby skorzystać z zielonej przestrzeni, którą oferuje to miejsce. Do parku najsympatyczniej przyjść w cieplejszych porach roku, latem, jesienią i wiosną, ale również w trakcie zimy to miejsce zauroczy przybywających swoją wyjątkową aurą. Pies bezapelacyjnie polubi to miejsce, zawsze można napotkać tu kogoś ciekawego do zabawy, lub odkrywać drzewa i krzewy o nietypowych zapachach i kształtach.

Spędzając czas w parku z psem nie zapominajmy o poniżej wyszczególnionych regułach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po piesku.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po nieznajomych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeśli nie posiada wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wygospodarowanej przestrzeni dla psów, pamiętaj, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy separuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zaopatrz się w nadajnik GPS dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty odpowiadasz za czyny Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Krapkowicach

W Polsce miejski park w fizycznym, gospodarczym i społecznym dobrostanie miast oraz ich mieszkańców odgrywa żywotną rolę. Dodatkowo tworzy prawidłowe warunki do prowadzenia aktywnego wypoczynku, co przekłada się bezpośrednio na poziom naszego zdrowia. Bardzo urokliwy park na terenie miasta oferujący zieleń, alejki, ławki oraz kapitalne miejsce na spacer z psem czy też na relaks w zgiełku miasta. Obiekt ten daje możliwość odwiedzającym w każdym wieku spędzenie czasu na fizycznych aktywnościach jak fitness czy gimnastyka. Odwiedź z psem York woj. Opolskie i zajrzyj tutaj, aby pospacerować z nim.

Adres parku: Osiedle Sady, Otmęt, Krapkowice, gmina Krapkowice, powiat krapkowicki, województwo opolskie, 47-303, Polska

Dodaj komentarz